shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Article

Semifinále EUHL v podobe veľkého derby a príde aj Šatan

Už 26.3.2018 o 19-tej hodine vypukne na štadióne Ondreja Nepelu semifinále Európskej Univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) medzi bratislavskými rivalmi Paneuropa KINGS a Diplomats Pressburg.

Oba tímy odohrali v základnej časti 12 zápasov. Králi s 22 bodmi sa umiestnili na priebežnom 6. mieste a Diplomati s 28 bodmi na priebežnom 3. mieste, čo znamenalo pre oba celky priamy postup do play-off. Nasledovala nadstavbová časť, kde sa prvých 6 tímov pobilo o posledné body do tabuľky. Konečné poradie pred play-off bolo nasledovné: Diplomati zaslúžené prvé miesto so 40-timi bodmi a Králi piate miesto s 27-mi bodmi.

Vo štvrťfinálovom kole sa Králi stretli s tímom z Brna – HC Masaryk Brno. Prvý zápas sa odohral v Bratislave, v ktorom Králi jednoznačne dominovali a vyhrali 6:0. Druhý zápas sa odohral na ľade súpera, kde sa o postupe Kráľov do semifinále rozhodlo až v predĺžení.

Súperom Diplomatov bol tím z Plzne – Academics Pilsen, ktorý postúpil do štvrťfinále až z ôsmeho miesta. Tím z Plzne predviedol ukážkový boj o postup do semifinále, no proti favoritovi základnej časti to nestačilo a tím Diplomatov štvrťfinálovú sériu vyhral 2:0.

Hráčov aj divákov určite poteší, že čestné buly bude vhadzovať dlhoročný kapitán a momentálne manažér slovenskej reprezentácie Miroslav Šatan. V hľadisku stretnú legendy hokeja a známe osobnosti, ktoré vyjadrili podporu Kráľom. Juraj Sýkora, Andrej Bičan, Zuzana Tomčíková, Tommy Palermo, Jakub Koreis, Dominik Graňák, Peter Kopecký, Richard Kapuš a mnoho ďalších.

Týmto by sme chceli pozvať všetkých fanúšikov Kráľov a EUHL na prvý semifinálový zápas, ktorý sa odohrá 26.3.2018 o 19-tej hodine na štadióne Ondreja Nepelu. Králi si pre Vás pripravili malé prekvapenia ako napríklad spríjemnenie prestávok pri bufete v sprievode ľudovej hudby folklórneho súboru Karpaty a niekoľko súťaží o hodnotné ceny, ako je BMW M3, alebo pobyt v jedných z najexkluzívnejších hotelov podľa vlastného výberu.

Bude to boj na ostrie noža.

Sledujte nás na našej facebookovskej stránke: Paneuropa Kings alebo na instagrame: paneuropa_kings, pre aktuálne informácie.

Lístky je možné zakúpiť prostredníctvom www.predpredaj.sk