shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Article

Európsky výber EUHL čaká odveta proti americkému výberu ACHA

Po úvodnom zápase v Banskej Bystrici sú o kúsok veselší hráči výberu American Collegiate Hockey Association. Dnes oba výbery proti sebe nastúpia v druhom zápase o 18:00 hod. na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Bratislave.

Výber EUHL má na zápas v Bratislave obmenil zloženie tímu, ktoré povedie hlavný tréner Ľudovít Jurinyi a asistent Jan Kregl. Hráči z deviatich univerzít a vysokých škôl zo Slovenska, Českej republiky a Rakúska sa stretli už včera. Po úvodnom spoločnom tréningu na ľade ich dnes čaká rozhorčuľovanie a zápas s výberom ACHA.

„V pondelok sme odohrali vyrovnaný zápas, ktorý sa musel divákom páčiť. Zápas skončil nerozhodne a samostatné nájazdy boli čerešničkou celého zápasu. Dnes je nový deň a nový zápas. Verím, že i dnes si diváci prídu na svoje a uvidia kvalitný a atraktívny hokej. Touto cestou by som rád pozval všetkých divákov na zápas výberu EUHL vs. ACHA dnes o 18:00 hod. na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu.“ zhodnotil Jaroslav Straka, prezident EUHA.

Európske turné sa dnes pre výber American Collegiate Hockey Association, končí a preto je to pre mnohých z vás posledná šanca vidieť výber amerického univerzitného tímu na Slovensku. Ďalšiu šancu budete mať až o rok, tak si ju dnes nenechajte ujsť. Zápas si budete môcť pozrieť i v priamom prenose internetovej televízie Huste.tv priamo – TU.

IMG_9836 IMG_9845 IMG_9860 IMG_9865 IMG_9866 IMG_9873