shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Article

VEĽKOLEPÁ SHOW NA PRVOM DOMÁCOM ZÁPASE UMB

Banskobystrických hokejistov prišlo povzbudiť na ich prvý domáci zápas, ktorý sa odohral v utorok 20.10, vyše 670 fanúšikov. Tribúny boli zaplnené rôznymi transparentmi, ktoré pripomínali hráčom že prítomní diváci priniesli so sebou aj kopec podpory.

Prepracovanosť tímu UMB Banská Bystrica sa odrazila aj mimo ľadu na veľkolepej show, vďaka ktorej môžeme potvrdiť, že nasadili latku poriadne vysoko. To, čo sa odohralo v priestoroch zimného štadióna, vyrážalo dych. Okrem ohňov a svetelnej show v spolupráci s LaDanza Music&Light Service, sa predstavila hneď z úvodu aj rocková skupina BROKEN RAIN z Banskej Bystrice, ktorá sprevádzala celé podujatie známymi skladbami a vniesla tak do zápasu obrovský nával emócii.

Tak ako každý zápas, tak aj tento, sa začal prezentáciou hráčov z jednotlivých tímov – Nowy Targ a UMB Banská Bystrica, po ktorých nasledovali hymny oboch krajín. Atmosféra, ktorá vládla počas celého priebehu zápasu sa podobala na zápasy svetovej úrovni.

Spolu s koncertujúcou skupinou, sa prezentovali aj roztlieskavačky tímu UMB Banská Bystrica so svojimi choreografiami, a medzi tretinami prebiehali tradičné súťaže pre divákov.

UMB tím predviedol svoju taktiku, zohranosť, a hlavne silu kolektívu. Diváci sa samozrejme sústredili na padajúce góly, zákroky, asistencie a menšie potýčky ktorým sa na zápasom jednoducho vyhnúť nedá, ale na tomto zápase domáci tím opäť raz dokázal, že hranice ich spoločnej spolupráce sú oveľa väčšie.

Ohlasy a dojmy z prípravy a priebehu tohto podujatia boli nielen od fanúšikov ale aj od súperiaceho tímu v tom najpozitívnejšom slova zmysle, čo bolo obrovskou odozvou pre celý UMB tím.

Najbližší domáci zápas odohrá celok z Banskej Bystrice už túto stredu 28.10. o 18:30 proti Gladiátorom z Trenčína.

Video z úvodnej show v nezostrihanej podobe:

Autor článku: Barbora Plešavská
Foto: Čalfa z no_a_čo
Autor videa: Samuel Akantis