UKčko se stává historicky prvním finalistou EUHL!

UK Praha – CityU Trenčín 7:1 (2:0, 1:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Hložek (Macenauer), 8. Hložek (Slánský), 26. Hučko (Pípal, Slavíček), 44. Baláž (Brem), 48. Krátký (Novák, Křepelka), 55. Hučko (Polák, Slavíček), 58. Baláž (Fuks) – 34. Okuliar (Zemko)

Po vítězství 8:1 na ledě Trenčína uspěli hokejisté Univerzity Karlovy také ve čtvrteční odvetě ve Slaném, kde CityU přehráli 7:1 a stávají se tak historicky prvními finalisty Evropské univerzitní hokejové ligy. Pražané vykročili za postupem už v úvodu zápasu a na začátku 8. minuty vedli po dvou zásazích Matyáše Hložka už 2:0. Dvoubrankové vedení domácí drželi i po druhé periodě, ve které nejprve zvýšil kapitán UK Hučko už na 3:0, ale ve 34. minutě vykřesal Trenčínu jiskřičku naděje Okuliar. Závěrečná dvacetiminutovka už však patřila domácím, kteří v ní hned čtyřmi zásahy pečetili svou finálovou účast. O celkové prvenství se výběr Univerzity Karlovy utká s lepším z dvojice UTB Zlín – Paneuropa Kings.