shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Article

Napínavý duel mezi UTB a Plzní skončil remízou 3:3

UTB Zlín – Academics Pilsen 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 12. P. Vaněk (Jankových, Strojil), 32. P. Vaněk (Ondra), 45. Jankových (Lažek) – 2. Fiala (Němec), 38. Ingriš (Radouch), 42. Němec (Malota).

 UTB Hockey Team: Kučera – Lažek, Schaffer, Strojil, Zbranek, Kašpar – Vaněk, Ondra, Sedláček, Holík, Galuška, Nesrsta, Jankových, Horehleď, Martyčák.

 AcademicsPilsen: Smejkal – Malota, Šimurda, Radouch, Linhart, Děkan, – Franěk, Polívka, Ingriš, Němec, Fišer, Fiala, Kodýtek, Faschingbauer.

Výborný vstup do utkání měli hosté, kteří se již po minutě hry dostali do vedení zásluhou Davida Fialy. Zlínu se povedlo srovnat o deset minut později, kdy Filipa Smejkala překonal kapitán týmu Petr Vaněk.

 Přetahovaná pokračovala i nadále a tentokrát šli do vedení hráči UTB, když vedoucí branku trefil znovu Petr Vaněk. Po faulu Lažka mohli hosté srovnat z trestného střílení, ale to zlikvidoval Peter Kučera. Plzeň ale ještě do závěru druhé části srovnala po brance Karla Ingriše.

Hostům se povedl vstup do třetí části, když zužitkovali přesilovou hru po vyloučení Radka Holíka, třetí branku Academics vstřelil Martin Němec. Zlínští drželi krok a za dvě minuty byl potřetí v duelu nerozhodný stav po brance Davida Jankových. V závěru měli hráči UTB k dispozici početní výhodu a trenér David Dovrtěl si vzal oddechový čas. Plzenští se ale dokázali ubránit a z Uherského Hradiště vezou cenný bod.

autor: David Šimon