shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Article

Diplomati sa chystajú odohrať posledný zápas vo veľkom štýle!

Diplomatov čaká posledný zápas v aktuálnej sezóne, rozhodli sa užiť si ho naplno a vy musíte byť jednoznačne pri tom! Zabudnite na štadión v Dúbravke či v Ružinove – tentokrát sa bude bojovať na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu! Keďže bude dejisko zápasu veľké, pre návštevníkov sú pripravené aj veľké veci. Ak sa poponáhľate a prídete podporiť vysokoškolákov hrajúcich hokej medzi prvými 250-imi návštevníkmi, môžete sa tešiť na pivo zadarmo. Chýbať nebude ani krasokorčuliarske vystúpenie, no a, samozrejme, dravý a bojovný hokej berte ako samozrejmosť!

Diplomati si zmerajú sily s hráčmi z UTB Zlín, ktorým v prvom vzájomnom zápase podľahli 2:5. Chlapci im teda majú čo oplácať a taktiež sa budú snažiť ukončiť sezónu víťazstvom. Bojovníci z Diplomats Pressburg sa momentálne nachádzajú na poslednom mieste v priebežnej tabuľke a ani výhra tohto zápasu by im nestačila na postup do playoff. Ak si však myslíte, že teda nemajú o čo bojovať a nebude sa na čo pozerať, príďte a nechajte sa presvedčiť o opaku!

Navyše ak budete mať záujem podporiť Diplomats Pressburg, budete tak môcť urobiť napríklad aj zakúpením školskej mikiny Vzdelavacieho a konzultacneho institutu v Bratislave VSMVV Praha.

Čakáme vás v utorok 17. marca na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, začiatok zápasu je naplánovaný na 17:15.

Vstupné dobrovoľné!