UK Praha se stává premiérovým držitelem Sekeráš Trophy!

2. finále: UK Praha – Paneuropa Kings 6:4 (1:2, 4:1, 1:1), konečný stav série 2:0

Branky a nahrávky: 12. Slánský (Novák), 23. Křepekla (Hučko), 24. Herr (Hučko), 32. Křepekla (Brém), 35. Alexa (Baláž), 51. Hučko (Brém, Herr) – 10. Jančovič (Kuták, Nemec), 20. Aschenbrier (Nemec), 25. Štorcel (Vojskovič), 47. Jančovič (Fabo)

UK Praha: Vokatý (Srb) – Slavíček, Pípal, Krátký, Vošahlík, Herr, Slánský, Novák Petr, Hučko, Hložek, Novák Dominik, Macenauer, Alexa, Fuks, Baláž, Polák, Rovný, Křepelka, Monhart, Brém, Radostová.

Paneuropa: Orlík – Vojsovič, Kubic, Szabó, Marušiak, Štorcel, Kuták, Pecimut, Aschenbrier, Bobocký, Zvara, Nemec, Fabo, Hanák, Jančovič, Bolcs, Kovalčík, Slovík, Klein, Tekač, Kalina.

Hokejisté Karlovy Univerzity přehráli ve druhém finálovém zápase Paneuropu Kings 6:4, sérii ovládli poměrem 2:0 a stávají se tak historicky prvními vítězi Evropské univerzitní hokejové ligy! První třetinu přitom zvládli lépe hosté z Bratislavy, kteří po dvaceti minutách drželi vedení 1:2 – za UK vyrovnával na 1:1 Slánský. Do prostřední dvacetiminutovky však Pražané vlétli jako velká voda a ve 24. minutě už po trefách Křepelky a Herra vedli. Králové ještě dokázali rychle srovnat Štorcelem, ale krátce po polovině zápasu udeřil Křepelka, a když se krátce po něm prosadil i Alexa, šlo se podruhé do šaten za stavu 5:3 pro UKčko. Paneuropa se ještě nevzdala a ve 47. minutě Jankovič snížil na rozdíl jediné branky, ovšem v čase 50:48 domácí uklidnil šestým gólem kapitán Petr Hučko. Do konce zápasu se již na skóre 6:4 nic nezměnilo a hokejisté Univerzity Karlovy si tak mohli jako první potěžkat trofej Lubomíra Sekeráše!